Program METAMORFOZA 
 
Program przygotowanym przez Kobietę dla Kobiet.
 
 
Przez wiele lat pracy w zawodzie dietetyka, doszłam do wniosku, że samo rozpisywanie diet i spotkania "od czasu do czasu" nie zdają egzaminu.
 
Podjęłam decyzję i zmieniłam charakter pracy z moimi Klientkami.
A  wszystko dlatego, abyś TY osiągnęła najlepsze rezultaty.
 
Dlaczego PROGRAM?
 
 Dlatego, bo "dieta cud" nie istnieje, a odchudzanie zaczyna sie w głowie. 
Program to nie tylko zmiana diety, to przede wszystkim zmiana nastawienia do siebie.
Program to proces, podczas którego nauczysz się jak świadomie i zdrowo żyć.
 
      
Pozwól, że poprowadzę Cię KROK PO KROKU.
 
 
 
 
 
 
Z Moją Pomocą:
 
 
  pozbędziesz się zbędnych kilogramów
 
  poprawisz stan skóry
 
  podniesiesz poziom energii
 
  pokażę Ci jak oczyścić organizm z toksyn
 
  poznasz techniki radzenia sobie ze stresem
 
  zadbasz o Siebie
 
 
 
 
Program 90-dniowy
opiekę dietetyka przez cały okres trwania programu
badanie STRD z typowaniem metabolicznym
12 konsultacji
dietę oczyszczającą
program żywieniowy - 4 etapy
wsparcie coachingowe
indywidualnie dobrany plan suplementacji
 
 
 
Jak długo trwa Program?
To zależy. Rekomendowany czas trwania Programu to 90 dni. Jeśli jednak masz do zrzucenia więcej kilogramów możemy potrzebować więcej czasu na realizację Twojego celu.
Jak wygląda pierwsza konsultacja?
Pierwsza konsultacja to czas na nasze poznanie się. Przeprowadzę z Tobą dokładny wywiad dotyczący zdrowia, stylu życia i  Twojej diety. Poproszę Cię o wykonanie niezbędnych badań krwi, które będą mi potrzebne aby ułożyc dla Ciebie indywidualny program żywieniowy. Przeprowadzę badanie STRD abys poznała swój typ metaboliczny. Szczegółowo ustalimy strategię działania i poznasz poszczególne etapy  Programu.
Program żywieniowy
Jest indywidualnie przygotowaną rozpiską diety, która podlegać będzie modyfikacjom przez cały okres trwania Programu. Program to również przepisy na smaczne i szybkie w przygotowaniu posiłki. Pierwszym etapem Programu będzie dieta oczyszczająca organizm, aby przygotować Cię do kolejnych etapów diety.
Kolejne konsultacje
Konsultacje odbywają się w formie w gabinecie lub w formie konsultacji przez skype. Czas trwania konsultacji to 45-60 minut. Aby zmotywować Cię i monitorować Twoje postępy, spotkania odbywają się co tydzień. Rezerwacja terminów spotkań ustalana jest z minimum 2 tygodniowym wyprzedzeniem. Każda konsultacja to czas na kontrolę Twoich efektów oraz pracę nad zmianą nawyków i Twoją motywacją.
Odwoływanie wizyt
Częstotliwość spotkań jest jednym z ważniejszych elementów Programu. Dlatego wizyty planowane są z minimum 2 tygodniowym wyprzedzeniem. Konsultacje można przekładać w ramach danego tygodnia (jeśli będzie taka mozliwość), nie mozna natomiast przekładać jej na koleny tydzień. Pamiętaj, że rezerwacja wizyty to również rezerwacja mojego czasu dla Ciebie.
Dlaczego nie mogę wykupić samej diety?
Dlatego, że sama dieta nie zadziała. Przerabiałam to przez wiele lat, obserwując Klientów, którzy kupowali jadłospisy a po pierwszych trudnościach poddawali się i nie pojawiali się na wizytach kontrolnych. Nie pracuję już w ten sposób. Pragnę aby moi podopieczni osiągali sukcesy i trwałe efekty, dlatego wybrałam pracę w formie PROGRAMÓW. Decydując się na współpracę ze mną musisz pamiętać, że nie pozwolę Ci się poddać :)
Jak wygląda płatność?
Program wykupujesz na okres 90 dni. Płatności dokonujesz przed 1 spotkaniem przelewem na konto bankowe. Opłacenie programu jest podstawą ustalenia terminów kolejnych spotkań. Gdy pieniądze dotrą na konto bankowe (lub gdy przesłane zostanie do nas mailem potwierdzenie zapłaty) ustalany jest termin wizyty.
 
Dane do przelewu:
Centrum Dietetyki i Treningu
ul.Asnyka 28, Czechowice-Dziedzice
WBK 58 1500 1357 1213 5006 5553 0000
W tytule: konsultacja imię i nazwisko
Ile muszę zainwestować?
Program to inwestycja w Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Wartość 90-dniowego Programu to 1470 zł.