Program METAMORFOZA "NOWA JA" jest programem
 
przygotowanym przez kobietę dla kobiet.
 
 
Przez wiele lat pracy w zawodzie dietetyka, doszłam do wniosku, że samo rozpisywanie diet i spotkania "od czasu do czasu" nie zdają egzaminu.
Podjęłam decyzję i zmieniłam charakter pracy z moimi Klientkami.
A  wszystko dlatego, abyś TY osiągnęła najlepsze rezultaty.
 
Dlaczego PROGRAM?
 
 Dlatego, bo "dieta cud" nie istnieje, a odchudzanie zaczyna sie w głowie.  Program to nie tylko zmiana diety, to przede wszystkim zmiana nastawienia do siebie. Program to proces, podczas którego nauczysz się jak świadomie i zdrowo żyć.
       Pozwól, że poprowadzę Cię KROK PO KROKU.
 
 
 
 
 
 
Z Moją Pomocą:
 
  pozbędziesz się zbędnych kilogramów
  poprawisz stan skóry
  podniesiesz poziom energii
  pokażę Ci jak oczyścić organizm z toksyn
  dowiesz się co jeść, aby odżywić organizm i być szczupłą
  przekonasz się, że zdrowe jedzenie może być smaczne
  nauczysz się dokonywać świadomych wyborów   żywieniowych
  poznasz techniki radzenia sobie ze stresem
  zadbasz o Siebie
 
 
 
 
Program 30-dniowy
 
plan diety na 30 dni
przepisy na smaczne i zdrowe posiłki
4 spotkania w gabinecie/ na skypie 
wsparcie coachingowe
indywidualnie dobrany plan suplementacji
 
Program 60-dniowy
 
Otrzymujesz
plan diety na 60 dni
przepisy na smaczne i zdrowe posiłki
7 spotkań w gabinecie/ na skypie
wsparcie coachingowe
indywidualnie dobrany plan suplementacji
dietę oczyszczającą organizm
wskazówki treningowe
przepisy na domowe, naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała
1 sesję Anti-Stress
Program 90-dniowy
 
Otrzymujesz
plan diety na 90 dni
przepisy na smaczne i zdrowe posiłki
9 spotkań w gabinecie/ na skypie
wsparcie coachingowe
indywidualnie dobrany plan suplementacji
dietę oczyszczającą organizm
wskazówki treningowe
przepisy na domowe, naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała
2 sesje Anti-Stress
 
Jak długo trwa Program?
To zależy. Rekomendowany czas trwania Programu to 3 miesiące. Jeśli jednak masz do zrzucenia więcej kilogramów możemy potrzebować więcej czasu na realizację Twojego celu.
Jak wygląda pierwsza wizyta?
Pierwsza wizyta to czas na nasze poznanie się. Przeprowadzę z Tobą dokładny wywiad dotyczący zdrowia, stylu życia i  Twojej diety. Poproszę Cię o wykonanie niezbędnych badań krwi, które przyniesiesz mi na kolejne spotkanie lub prześlesz mailem (w przypadku konsultacji przez skype). Przeprowadzę również badanie składu ciała oraz badanie STRD (konsultacja w gabinecie). Poznasz swój typ metaboliczny oraz ustalimy strategię działania. Pierwsza wizyta może odbyć się w gabinecie lub w wersji on-line przez skype.
Program żywieniowy
Jest indywidualnie przygotowaną rozpiską diety, która podlegać będzie modyfikacjom przez cały okres trwania Programu. Program to również mnóstwo przepisów na smaczne i szybkie w przygotowaniu posiłki. Program zawiera również zalecenia dotyczące oczyszczania organizmu, naturalnej suplementacji oraz zdrowego stylu życia.
Wizyty kontrolne
Konsultacje kontrolne odbywają się w gabinecie lub w formie konsultacji przez skype. Czas trwania wizyty kontrolnej to 60 minut. Aby zmotywować Cię i monitorować Twoje postępy, przez pierwszych 6 tygodni spotkania odbywają się co tydzień a następnie co 2 tygodnie. Rezerwacja terminów spotkań ustalana jest z minimum 2 tygodniowym wyprzedzeniem. Nie ma możliwości przełożenia wizyty na kolejny tydzień. Można natomiast zamienić wizytę w gabinecie na konsultację przez skype w zarezerwowanym wcześniej czasie. To czas na kontrolę Twoich efektów oraz pracę nad zmianą nawyków i motywacją.
Odwoływanie wizyt
Częstotliwość spotkań jest jednym z ważniejszych elementów Programu. Dlatego wizyty planowane są z minimum 2 tygodniowym wyprzedzeniem. Nie ma możliwości aby przełożyć wizytę na kolejny tydzień. Można ją jednak zrealizować poprzez konsultację przez skype lub konsultację mailową w zarezerwowanym wcześniej terminie (w obrębie danego tygodnia). Pamiętaj, że rezerwacja wizyty to również rezerwacja mojego czasu dla Ciebie.
Dlaczego nie mogę wykupić samej diety?
Dlatego, że sama dieta nie zadziała. Przerabiałam to przez wiele lat, obserwując klientów, którzy kupowali jadłospisy a po pierwszych trudnościach poddawali się i nie pojawiali się na wizytach kontrolnych. Nie pracuję już w ten sposób. Pragnę aby moi podopieczni osiągali sukcesy i trwałe efekty, dlatego wybrałam pracę w formie PROGRAMÓW. Decydując się na współpracę ze mną musisz pamiętać, że nie pozwolę Ci się poddać :)
Jak wygląda płatność?
Program wykupujesz na okres 30, 60 lub 90 dni. Płatności dokonujesz przed 1 spotkaniem przelewem na konto bankowe lub na 1 wizycie w gabinecie. Opłacenie programu jest podstawą ustalenia terminów kolejnych spotkań. Gdy pieniądze dotrą na konto bankowe (lub gdy przesłane zostanie do nas mailem potwierdzenie zapłaty) ustalany jest termin wizyty. W gabinecie przyjmujemy tylko gotówkę, nie ma możliwości płacenia kartą.
 
Dane do przelewu:
Centrum Dietetyki i Treningu
ul.Asnyka 28, Czechowice-Dziedzice
WBK 58 1500 1357 1213 5006 5553 0000
W tytule: imię i nazwisko oraz rodzaj pakietu
Czy Program przeznaczony jest tylko dla kobiet?
Program stworzyłam z myślą o kobietach, jednak mężczyźni również mogą z niego skorzystać :)
Zdecydowałeś się skorzystać z naszej oferty, bardzo dobrze. Został jeszcze jeden krok, który należy wykonać. Wysyłając do nas zapytanie ofertowe, w treści prosimy podać rodzaj oferty, z której zechcesz skorzystać.