Program METAMORFOZA jest programem
 
przygotowanym przez kobietę dla kobiet.
 
 
Przez wiele lat pracy w zawodzie dietetyka, doszłam do wniosku, że samo rozpisywanie diet i spotkania "od czasu do czasu" nie zdają egzaminu.
Podjęłam decyzję i zmieniłam charakter pracy z moimi Klientkami.
A  wszystko dlatego, abyś TY osiągnęła najlepsze rezultaty.
 
Dlaczego PROGRAM?
 
 Dlatego, bo "dieta cud" nie istnieje, a odchudzanie zaczyna sie w głowie.  Program to nie tylko zmiana diety, to przede wszystkim zmiana nastawienia do siebie. Program to proces, podczas którego nauczysz się jak świadomie i zdrowo żyć.
       Pozwól, że poprowadzę Cię KROK PO KROKU.
 
 
 
 
 
 
Z Moją Pomocą:
 
  pozbędziesz się zbędnych kilogramów
  poprawisz stan skóry
  podniesiesz poziom energii
  pokażę Ci jak oczyścić organizm z toksyn
  dowiesz się co jeść, aby odżywić organizm i być szczupłą
  przekonasz się, że zdrowe jedzenie może być smaczne
  nauczysz się dokonywać świadomych wyborów    żywieniowych
  poznasz techniki radzenia sobie ze stresem
  zadbasz o Siebie
 
 
 
 
Program 30-dniowy
opiekę dietetyka przez cały okres trwania programu
4 konsultacje - skype
nieograniczony kontakt mailowy
dietę oczyszczającą
plan żywieniowy
wsparcie coachingowe
indywidualnie dobrany plan suplementacji
 
 
 
Jak długo trwa Program?
To zależy. Rekomendowany czas trwania Programu to 3 miesiące. Jeśli jednak masz do zrzucenia więcej kilogramów możemy potrzebować więcej czasu na realizację Twojego celu.
Jak wygląda pierwsza konsultacja?
Pierwsza konsultacja to czas na nasze poznanie się. Przeprowadzę z Tobą dokładny wywiad dotyczący zdrowia, stylu życia i  Twojej diety. Poproszę Cię o wykonanie niezbędnych badań krwi, które będą mi potrzebne aby ułożyc dla Ciebie indywidualny program żywieniowy. Szczegółowo ustalimy strategię działania i poznasz poszczególne etapy  Programu. Konsultacje odbywają się po uprzednim ustaleniu terminu przez Skype.
Program żywieniowy
Jest indywidualnie przygotowaną rozpiską diety, która podlegać będzie modyfikacjom przez cały okres trwania Programu. Program to również przepisy na smaczne i szybkie w przygotowaniu posiłki. Pierwszym etapem Programu będzie dieta oczyszczajaca organizm, aby przygotować Cię do kolejnych etapów.
Kolejne konsultacje
Konsultacje odbywają się w formie konsultacji przez skype. Czas trwania konsultacji to 45-60 minut. Aby zmotywować Cię i monitorować Twoje postępy, spotkania odbywają się co tydzień. Rezerwacja terminów spotkań ustalana jest z minimum 2 tygodniowym wyprzedzeniem. Każda konsultacja to czas na kontrolę Twoich efektów oraz pracę nad zmianą nawyków i motywacją.
Odwoływanie wizyt
Częstotliwość spotkań jest jednym z ważniejszych elementów Programu. Dlatego wizyty planowane są z minimum 2 tygodniowym wyprzedzeniem. Konsultacje można przekładać w ramach danego tygodnia (jeśli będzie taka mozliwość), nie mozna natomiast przekładać jej na koleny tydzień. Pamiętaj, że rezerwacja wizyty to również rezerwacja mojego czasu dla Ciebie.
Dlaczego nie mogę wykupić samej diety?
Dlatego, że sama dieta nie zadziała. Przerabiałam to przez wiele lat, obserwując klientów, którzy kupowali jadłospisy a po pierwszych trudnościach poddawali się i nie pojawiali się na wizytach kontrolnych. Nie pracuję już w ten sposób. Pragnę aby moi podopieczni osiągali sukcesy i trwałe efekty, dlatego wybrałam pracę w formie PROGRAMÓW. Decydując się na współpracę ze mną musisz pamiętać, że nie pozwolę Ci się poddać :)
Jak wygląda płatność?
Program wykupujesz na okres 30 dni. Płatności dokonujesz przed 1 spotkaniem przelewem na konto bankowe. Opłacenie programu jest podstawą ustalenia terminów kolejnych spotkań. Gdy pieniądze dotrą na konto bankowe (lub gdy przesłane zostanie do nas mailem potwierdzenie zapłaty) ustalany jest termin wizyty.
 
Dane do przelewu:
Centrum Dietetyki i Treningu
ul.Asnyka 28, Czechowice-Dziedzice
WBK 58 1500 1357 1213 5006 5553 0000
W tytule: konsultacja imię i nazwisko
Czy Program przeznaczony jest tylko dla kobiet?
Program stworzyłam z myślą o kobietach, jednak mężczyźni również mogą z niego skorzystać :)
Skontaktuj się z nami i umów na wizytę